Knihy s kouzelnickou tématikou


Spřátelené

*******************************

 

můjpelíšek vás zdraví **********************************

welcome ********************************** Stránky s nepřeberným množstvím obrázků-určitě si vyberete *************************************** a href="http://serousci.webz.cz"> ************************************* Moje sbírání ************************************ ***********************************

Bude dnes svítit sluníčko?

Srdce na dlani

Drahé kameny a minerály

Vltavín

VLTAVÍN - kosmická síla

Je to kámen oblíbený senzibily při snaze o spojení s mimozemskými civilizacemi. 
Vltavín, jenž vznikl dopadem kosmického tělesa na zem. Nosí v sobě kosmickou pozitivní sílu, zvyšuje imunitu organismu. 
Vyzařuje pozitivní léčivou energii, čímž odstraňuje únavu, malátnost a zvyšuje imunitu organismu. Zmírňuje a odstraňuje bolesti hlavy, pomáhá k dosažení duševní a tělesné relaxace, při chudokrevnosti a při chřipkách,.Doporučuje se přilepit na noc vltavín do bodu mezi obočím. 
Sny, které se pak dostaví jsou věštecké povahy. Je ideálním objektem ke koncentračnímu cvičení a k meditaci. Krátkodobá koncentrace na vltavín je ideálním úvodem k relaxaci. má vliv na spiritualitu, na tělesné i duševní kvality člověka, univerzální kámen, velmi vhodný k meditacím. 
Vhodný k mystickým cvičením. Pomáhají při astrálních praktikách, telepatických přenosech a koncentrují kosmickou sílu. Používají se při chudokrevnosti a těžších chřipkách.
Žádné komentáře
 
Děkuji za vaši návštěvu