Knihy s kouzelnickou tématikou


Spřátelené

*******************************

 

můjpelíšek vás zdraví **********************************

welcome ********************************** Stránky s nepřeberným množstvím obrázků-určitě si vyberete *************************************** a href="http://serousci.webz.cz"> ************************************* Moje sbírání ************************************ ***********************************

Bude dnes svítit sluníčko?

Srdce na dlani

Drahé kameny a minerály

Akvamarin

kámen štěstí a dobré pohody 
 Barva je zelená, modrozelená nebo světle modrá, vzácně žlutá.
Používá se jako levnější náhražka smaragdu. Odstraňuje strach a stres a rozvíjí odvahu.
Ovlivňuje krční čakru a je spojován s planetou Merkur.

Je kámen mystiků a hledání čistého srdce. Pomáhá nám zachovávat čistotu mysli a nevinnost, jeho záře vnáší světlo a jasno do každého skrytého koutu našeho nitra, daruje nám tak vnitřní svobodu. Je vhodný k meditaci. V centru hrdla má očistnou vlastnost odstraňovat navrstvené blokády tvořené nečistými myšlenkami, podporuje léčbu dýchacích cest, sliznice a plic, zmírňuje kašel, astmatické stavy a průběh černého kašle a záškrtu. Byl odedávna kamenem štěstí a dobré pohody. Z pohádek a legend známé kouzelné prsteny, jejichž třením nebo obracením možno přivolati služebného ducha nebo džina, se vždy vztahují k berylu. Beryl je zasvěcen Jupiteru.

Proti všem nemocem dýchacích cest, uvolňuje ztuhlé svalstvo. Proti zánětům a alergiím.
Přináší inspiraci a pomáhá při meditacích. Vyvolává pocit spokojenosti a pohody, proti stresu a depresím. Symbolizuje světlo a čistotu. Je velmi svíravý a snižuje zadržování vody v těle. Nechává odpočinout nervový systém a směřuje energie do močového měchýře, ledvin a močovodu. Zbavuje nás strachu. Harmonizuje játra a odbourává hněv. Výborně pomáhá vyjádřit naše myšlenky.

 
 Jako elixír podporuje komunikaci. Jeho vibrace pomáhají rozšiřovat rozsah vnímání toho, co se kolem děje a toho, jak správně s okolním světem komunikovat. Používá se při katarech horních cest dýchacích a je vhodný při dechových cvičeních. Pomáhá navodit hluboké vnitřní uvolnění.

Žádné komentáře
 
Děkuji za vaši návštěvu